Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely, masážní oleje

Lubrikační gely, masážní oleje

Máte rádi smyslné předehry, masáže a rádi dopřáváte svému čichu smyslné a podmanivé vůně? Pak určitě máte rádi masážní oleje.

 

Masážní oleje

Masážní olej jsou čím dál oblíbenější. Využívají se ke smyslné předehře v podobě erotické masáži. Ta dokáže navodit velmi jiskrnou atmosféru, která vám zaručí následně úžasný sex.

Udělejte si na masáž dostatek času. Hrajte si s partnerovou či partnerky kůží dlouhou dobu. Klouzejte po těle svého partnera a dopřávejte mu nádhernou vůni, kterou masážní oleje vyluzují.

Vyhněte se však přípravkům na vodní bázi. Jejich problémem je, že rychle schnou, a tak nebudete moci příjemné klouzat prsty po tělu partnera či partnerky.

 

TIP : sexshop Ostrava. má masážní oleje, dilda, Venušiny kuličky, erotické prádlo, lubrikační gely i robertky.


Diskuse (24 komentářů)

PAVLÍNA, (30. 04. 2012 13:43) Reagovat
Masážní gely jsou fajn, ale chce to vybrat si dobře. Některé mají divnou umělou vůni, která není nic moc. Mám ráda gely LONA. Jsou příjemné a nejsou ani moc drahé.
LYDIE, (25. 05. 2012 06:59) Reagovat
Jaké masážní oleje používáte vy? Myslím značku, ale i třeba nějakou konkrétní vůni, která vás oslovila. Díky za tip.
MAREk, (30. 05. 2012 04:44) Reagovat
Mě přijdou masážní oleje až moc kluzký. Erotické masáže neprovádíme a i u normální masáže nemám rád moc krému.
Johana, (28. 08. 2012 12:48) Reagovat
Marku, tak jsou kluzké, ale díky tomu se s nimi dobře masíruje. A kolik konkrétně masážní oleje použiješ, je na tobě. Nemusíš ho dávat hodně. Navíc kvalitní masážní gely se dobře vsakují do pokožky.
Linda, (24. 09. 2012 14:15) Reagovat
Potřebovala bych nějakou pořádnou smyslnou masáž, abych se odreagovala a uvolnila. V poslední době si přijdu strašně upjatá a i k sexu přistupuju jako k nutnému zlu. Ach jo, co se se mnou děje. Taková jsem nikdy nebyla...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty