Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely : něco o nich

Lubrikační gely : něco o nich

Používáte lubrikační gel, nebo se při milostných hrátkách bez něj obejdete? Víte o lubrikačních gelech vše, co potřebujete? Pojďme se s nimi seznámit.

Lubrikační gel

Lubrikační gel představuje polotuhý materiál, který vytváří tenký film. Jeho úkolem je snižovat tření lubrikací povrchu.

Lubrikační gel lze používat při sexu, nutností je především při análním sexu. Dále je vhodný pro používání při hře s erotickými pomůckami. U některých erotických pomůcek hrozí, že když nepoužijete lubrikant, způsobíte si spálení pokožky.

Na trhu je celá řada nejrůznějších lubrikačních gelů. Dělíme je podle typu (vodní, olejové, silikonové…), ale mohou mít také různou vůní a velké je i cenové rozpětí. Některé lubrikační gely jsou hřejivé, máme i dráždivé, tlumivé, aromatizované atd.

 

Pozor: Lubrikační gel je zcela bezpečnou a mnohdy žádoucí pomůckou. Důležité je nepřehánět to s jeho používáním. V opačném případě může dojít k tomu, že ženská vagína přestane přirozeně vlhnout.

 


Diskuse (21 komentářů)

Kaja, (15. 06. 2011 06:46) Reagovat
Občas používáme lubrikační gel na začátku sexu, když třeba není čas na delší předehru. Superglide jsme vyzkoušeli a je zatím nejlepší, s gely z lékarny za 80 Kč se to nedá srovnávat.
Karlik_9, (17. 06. 2011 09:14) Reagovat
podle meho hodnoceni uspel lubrikacni gel Superglide na vybornou, myslim si ze patri mezi nejlepsi lubrikacni gely na trhu.
LÍDA, (20. 06. 2011 14:21) Reagovat
Já jsem toho názoru, že je úplně jedno jaký lubrikační gel, hlavně, aby byl na silikonový bázi, ty nezasychají, a to je nejdůležitější.
LENKA, (12. 07. 2011 13:35) Reagovat
Já při samotném sexu moc lubrikační gel nepoužívám, ale spíš, když si hraju s hračkama - vibrátory, dilda atak. Zatím jsem zkoušela jen ty na vodní bázi , a i když jsem slyšela, že jsou méně kvalitní, tak mě vyhovují.
MAGDALENKA, (06. 04. 2012 09:14) Reagovat
My lubrikační gely používáme jen výjimečně a abych pravdu řekla, tak jsem doteď nevěděla ani to, že se dělí na více skupin.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Lubrikační gely
Kontakty