Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely, masážní oleje

Lubrikační gely, masážní oleje

Máte rádi smyslné předehry, masáže a rádi dopřáváte svému čichu smyslné a podmanivé vůně? Pak určitě máte rádi masážní oleje.

 

Masážní oleje

Masážní olej jsou čím dál oblíbenější. Využívají se ke smyslné předehře v podobě erotické masáži. Ta dokáže navodit velmi jiskrnou atmosféru, která vám zaručí následně úžasný sex.

Udělejte si na masáž dostatek času. Hrajte si s partnerovou či partnerky kůží dlouhou dobu. Klouzejte po těle svého partnera a dopřávejte mu nádhernou vůni, kterou masážní oleje vyluzují.

Vyhněte se však přípravkům na vodní bázi. Jejich problémem je, že rychle schnou, a tak nebudete moci příjemné klouzat prsty po tělu partnera či partnerky.

 

TIP : sexshop Ostrava. má masážní oleje, dilda, Venušiny kuličky, erotické prádlo, lubrikační gely i robertky.


Diskuse (24 komentářů)

Oldřiška, (09. 10. 2012 10:45) Reagovat
To jsou stresy. Já jsme také v poslední době vyšťavená, a když vidím postel, tak mám akorát chuť se do ní svalit a spát - sama.
Patricie, (19. 11. 2012 14:49) Reagovat
Takový problém mám teď s partnerem. Změnil práci, je v ní od nevidím do nevidím a i doma mluví jen o práci, o sex nemá téměř zájem, a to že předtím byl hodně vášnivej. Jsem z toho zoufalá a vůbec nevím, jak to změnit.
Hedvika, (23. 01. 2013 10:17) Reagovat
[quote name="Patricie"]Takový problém mám teď s partnerem. Změnil práci, je v ní od nevidím do nevidím a i doma mluví jen o práci, o sex nemá téměř zájem, a to že předtím byl hodně vášnivej. Jsem z toho zoufalá a vůbec nevím, jak to změnit.[/quote]Jestli se s tím vůbec něco dělat dá. To je prostě trend dnešní doby. Lidi jsou tak zažraný do práce, že nemají ani čas na sex. A to se netýká jen workholiků. Pro někoho, kdo si chce udržet dobrou práci, je to téměř nutností k přežití.
Edit, (20. 02. 2013 09:37) Reagovat
A jaké vůně masážích olejů máte nejraději? Nemůžu se rozhodnout, jestli by na erotickou předehru byly lepší lehčí citrusové či květinové vůně či jestli nebude lepší zvolit něco pikantnějšího. Obecně nemám ráda těžší vůně, ale na to erotično by asi byly vhodnější. Nevím...
Helena, (07. 05. 2013 06:37) Reagovat
[quote name="Edit"]A jaké vůně masážích olejů máte nejraději? Nemůžu se rozhodnout, jestli by na erotickou předehru byly lepší lehčí citrusové či květinové vůně či jestli nebude lepší zvolit něco pikantnějšího. Obecně nemám ráda těžší vůně, ale na to erotično by asi byly vhodnější. Nevím...[/quote]Záleží, jaké vůně máte ráda vy. To se těžko radí. Já třeba mám ráda exotické vůně masážních olejů, tak nějak mi to víc evokuje erotičnost. Každý to má ale jinak.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty