Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely, masážní oleje

Lubrikační gely, masážní oleje

Máte rádi smyslné předehry, masáže a rádi dopřáváte svému čichu smyslné a podmanivé vůně? Pak určitě máte rádi masážní oleje.

 

Masážní oleje

Masážní olej jsou čím dál oblíbenější. Využívají se ke smyslné předehře v podobě erotické masáži. Ta dokáže navodit velmi jiskrnou atmosféru, která vám zaručí následně úžasný sex.

Udělejte si na masáž dostatek času. Hrajte si s partnerovou či partnerky kůží dlouhou dobu. Klouzejte po těle svého partnera a dopřávejte mu nádhernou vůni, kterou masážní oleje vyluzují.

Vyhněte se však přípravkům na vodní bázi. Jejich problémem je, že rychle schnou, a tak nebudete moci příjemné klouzat prsty po tělu partnera či partnerky.

 

TIP : sexshop Ostrava. má masážní oleje, dilda, Venušiny kuličky, erotické prádlo, lubrikační gely i robertky.


Diskuse (24 komentářů)

Iveta, (06. 08. 2014 09:42) Reagovat
Nedávno jsem si koupila v drogerce masážní gel. Chtěla jsem co nejlevnější, ale byla jsem docela zklamaná jeho vůní. Tak jsem se teď rozhodla si za gel připlatit a koupit si ho od shungy. Věřím, že bude lepší. Nevyplatí se šetřit za každou cenu.
Vendy, (04. 09. 2014 14:26) Reagovat
Masážní oleje jsou super, celkově erotické masáže. Můj přitel není na rozdíl ode mě na nějaké extra dlouhé mazlení, ale právě ty erotické masáže se líbí nám oběma. Tak aspoň že tak.:)
Saša, (01. 12. 2014 05:30) Reagovat
Správnou erotickou masáž i s využitím masážního oleje jsme nikdy nezkoušeli, ale je to fakt dobrý tip na pěkný večer. Také zkusím svého milého překvapit. Tak uvidíme...
Barča, (12. 03. 2015 09:42) Reagovat
Potřebovala bych také nějaký lubrikační gel (ne masážní, vyloženě na zlepšení průniku při sexu), ale nedělají mě nějak dobře. Už jsem jich několik zkusila. Měla jsem s vůní, tak jestli ty vonné esence mi vadí, nebo jestli celkově jsem na ně alergická...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty