Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kdy používat lubrikační gely?

Kdy používat lubrikační gely?

Lubrikační gel se hodí do každé ložnice. Může být pomocníkem, pokud něco nejde tak, jak má. Nyní si přiblížíme případy, ve kterých je použití lubrikačního gelu na místě.

Problémy s přirozeným vlhnutím

Obecně se soudí, že problémy s přirozeným vlhnutím mají spíše starší ženy. Není to pravda. Lubrikační gely používají všechny věkové kategorie, protože se zvlhnutím může mít občas problémy každá žena či dívka.

 

Anální sex

Používání lubrikačního gelu při análním sexu je téměř nutností. Je třeba zajistit co největší lubrikaci, aby průnik do konečníku byl snadný, bezbolestivý a aby nezpůsobil jeho poranění. Konečník není prvotně určen k tomu, aby do něj něco pronikalo, a tak sám o sobě nevlhne. Proto vždy, když se chytáte na anální sex, mějte lubrikační gel po ruce.

 

TIP : Udělejte příjemnou erotickou masáž své partnerce – masážní oleje s afrodiziakální vůní.

 

Používání erotických pomůcek

Používání většiny erotické pomůcky se pojí s lubrikačním gelem. Některé vibrátory (především kovové či skleněné) vklouzávají do vagíny jednoduše a lubrikace není třeba, ale u jiných pomůcek byste se mohly bez lubrikačního gelu odřít, např. u umělých vagín atd.

 


Diskuse (23 komentářů)

LIBUŠE, (29. 08. 2011 06:36) Reagovat
Já si myslím, že v období po čtyřicítce, kdy se dostavujou klimakteriální změny, které souvisí i se sníženým přirozeným vlhnutím, jsou lubrikační gely žádoucí. Já už jsem použila více značek, nedokážu říci, která je nejlepší, ale celkově hodnotí lubrikační gely kladně.
LINDA, (06. 09. 2011 08:37) Reagovat
Ono to není jen věkem. Jsem ráda, že jsou lubrikační gely, taky mě někdy dělá problémy zvlhnout, a to i když jsem nadržená. Mám ráda silikonové gely. Zkoušela jsem i vodní, ale ty mě moc nenadchly.
ELIŠKA, (10. 10. 2011 09:42) Reagovat
Nedám dopustit na lubrikační gely. Nejlepší jsou takové, které mají nějakou příchuť či vůni. Ještě více mě to uvolní a rozproudí.
kondom, (19. 11. 2011 12:09) Reagovat
já si mastim s kokosovou příchutí ;-) :lol:
ANETA, (29. 11. 2011 19:27) Reagovat
Mám zkušenosti s vodními i silikonovými lubrikačními gely a mě osobně je to jedno. Ani nedokážu říci, který je lepší a který horší, tak si kupuje na vodní bázi, ten je levnější.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Lubrikační gely
Kontakty