Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely, masážní oleje

Lubrikační gely, masážní oleje

Máte rádi smyslné předehry, masáže a rádi dopřáváte svému čichu smyslné a podmanivé vůně? Pak určitě máte rádi masážní oleje.

 

Masážní oleje

Masážní olej jsou čím dál oblíbenější. Využívají se ke smyslné předehře v podobě erotické masáži. Ta dokáže navodit velmi jiskrnou atmosféru, která vám zaručí následně úžasný sex.

Udělejte si na masáž dostatek času. Hrajte si s partnerovou či partnerky kůží dlouhou dobu. Klouzejte po těle svého partnera a dopřávejte mu nádhernou vůni, kterou masážní oleje vyluzují.

Vyhněte se však přípravkům na vodní bázi. Jejich problémem je, že rychle schnou, a tak nebudete moci příjemné klouzat prsty po tělu partnera či partnerky.

 

TIP : sexshop Ostrava. má masážní oleje, dilda, Venušiny kuličky, erotické prádlo, lubrikační gely i robertky.


Diskuse (24 komentářů)

DANA, (06. 09. 2011 08:38) Reagovat
Masážní oleje jsem objevila s partnerem teprve nedávno. Ne že bych o nich nic nevěděla, ale předtím jsem je nezkoušela. Nadchli mě. Je to příjemný oživením sexuálních hrátek.
VĚRA, (29. 10. 2011 17:38) Reagovat
Masážní oleje jsou fajn. Rádi se s partnerem masírujeme a když se zároveň člověk nemusí být, že se to dostane na intimní místa...Je to super, že jsou i takové, které jsou zároveń lubrikačním gelem.
PAVEL, (15. 12. 2011 08:30) Reagovat
Já masážní oleje nemusím. Přijdou mi až moc klouzavý. Na masáž normální krém a na sex lubrikační gel a jsem spokojený.
ALEŠ, (23. 01. 2012 09:38) Reagovat
Já myslím, že pro erotickou masáž jde použít normální lubrikační gel. Nebo začít normálními krémy a když se člověk chce zaměřit na intimní partie, tak vzít k ruce lubrikáč.
ANDREJKA, (05. 03. 2012 10:26) Reagovat
Já na masážní oleje nedám dopustit. Mám ráda, když si uděláme s partnerem čas a věnujeme se erotické masáži. Je to super prožitek.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Lubrikační gely
Kontakty