Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely, masážní oleje

Lubrikační gely, masážní oleje

Máte rádi smyslné předehry, masáže a rádi dopřáváte svému čichu smyslné a podmanivé vůně? Pak určitě máte rádi masážní oleje.

 

Masážní oleje

Masážní olej jsou čím dál oblíbenější. Využívají se ke smyslné předehře v podobě erotické masáži. Ta dokáže navodit velmi jiskrnou atmosféru, která vám zaručí následně úžasný sex.

Udělejte si na masáž dostatek času. Hrajte si s partnerovou či partnerky kůží dlouhou dobu. Klouzejte po těle svého partnera a dopřávejte mu nádhernou vůni, kterou masážní oleje vyluzují.

Vyhněte se však přípravkům na vodní bázi. Jejich problémem je, že rychle schnou, a tak nebudete moci příjemné klouzat prsty po tělu partnera či partnerky.

 

TIP : sexshop Ostrava. má masážní oleje, dilda, Venušiny kuličky, erotické prádlo, lubrikační gely i robertky.


Diskuse (24 komentářů)

Michaela, (01. 06. 2013 16:22) Reagovat
Ja si na vune moc nepotrpim, mam nejradsi nuru gel, bez chuti a zapachu, ale na masaz vyborny.
Táňa, (20. 06. 2013 11:41) Reagovat
Když jde o nějakou příjemnou nevnucující se vůni proč ne, ale také lubrikanty s aroma vyloženě nevyhledávám. Nemusím třeba ani aromatizované kondomy.
Katula, (23. 07. 2013 06:26) Reagovat
[quote name="Táňa"]Když jde o nějakou příjemnou nevnucující se vůni proč ne, ale také lubrikanty s aroma vyloženě nevyhledávám. Nemusím třeba ani aromatizované kondomy.[/quote]Já myslím, že teď už některé ty vůně kondomů nejsou špatné. Horší to bylo dřív. Vůně byly dost umělé. dnes když jde o kvalitní kondomy, tak mají i docela příjemnou vůní, ale tak to už je na každém, jaké si vybere.
Lucinka, (21. 01. 2014 10:25) Reagovat
Lubrikační gely s vůní jsou fajn. Máme s partnerem své oblíbené vůně, ale kondomy s vůní jsme měli jednou a nevím, jestli to třeba bylo značkou, ale vůně nic moc.
Miloš, (10. 06. 2014 11:53) Reagovat
Tak to asi jde použít nejen jako při erotický masáži, ale i normální ne? Zaujala mě jedna vůně, tak si říkám, že bych to koupil a používal na klasický masáže.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty