Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely : něco o nich

Lubrikační gely : něco o nich

Používáte lubrikační gel, nebo se při milostných hrátkách bez něj obejdete? Víte o lubrikačních gelech vše, co potřebujete? Pojďme se s nimi seznámit.

Lubrikační gel

Lubrikační gel představuje polotuhý materiál, který vytváří tenký film. Jeho úkolem je snižovat tření lubrikací povrchu.

Lubrikační gel lze používat při sexu, nutností je především při análním sexu. Dále je vhodný pro používání při hře s erotickými pomůckami. U některých erotických pomůcek hrozí, že když nepoužijete lubrikant, způsobíte si spálení pokožky.

Na trhu je celá řada nejrůznějších lubrikačních gelů. Dělíme je podle typu (vodní, olejové, silikonové…), ale mohou mít také různou vůní a velké je i cenové rozpětí. Některé lubrikační gely jsou hřejivé, máme i dráždivé, tlumivé, aromatizované atd.

 

Pozor: Lubrikační gel je zcela bezpečnou a mnohdy žádoucí pomůckou. Důležité je nepřehánět to s jeho používáním. V opačném případě může dojít k tomu, že ženská vagína přestane přirozeně vlhnout.

 


Diskuse (21 komentářů)

Alena, (24. 05. 2012 03:33) Reagovat
Zmiňujete tu lubrikační gel Superglide. Chtěla jsem se jen zeptat, jestli se hodí při análním sexu. Díky.
ROSŤA, (05. 06. 2012 08:01) Reagovat
Hlavně že to zvlhčí, nic jiného u lubrikačního gelu nezkoumám a vlastnost vzlhčení mají všechny, jinak by nešlo o lubrikační gely.
Dominik, (20. 07. 2012 06:24) Reagovat
Nejlepší lubrikací je holku pořádně vzrušit. Myslím, že při klasickým sexu (nejde o anál), a pokud holka nemá problémy, stačí se dostatečně věnovat předehře a pak není zapotřebí žádného lubrikantu.
Iris, (23. 07. 2012 05:37) Reagovat
Dominiku, do určité míry je to pravda. I když občas také nezvlhnu a jsme rádi, že máme lubrikant po ruce, ale hodně ho používáme, když používáme různé erotické pomůcky. To se bez něj neobejdeme.
Luky, (24. 07. 2012 07:12) Reagovat
Lubrikační gel doma máme, ale používáme ho jen výjimečně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty