Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely : něco o nich

Lubrikační gely : něco o nich

Používáte lubrikační gel, nebo se při milostných hrátkách bez něj obejdete? Víte o lubrikačních gelech vše, co potřebujete? Pojďme se s nimi seznámit.

Lubrikační gel

Lubrikační gel představuje polotuhý materiál, který vytváří tenký film. Jeho úkolem je snižovat tření lubrikací povrchu.

Lubrikační gel lze používat při sexu, nutností je především při análním sexu. Dále je vhodný pro používání při hře s erotickými pomůckami. U některých erotických pomůcek hrozí, že když nepoužijete lubrikant, způsobíte si spálení pokožky.

Na trhu je celá řada nejrůznějších lubrikačních gelů. Dělíme je podle typu (vodní, olejové, silikonové…), ale mohou mít také různou vůní a velké je i cenové rozpětí. Některé lubrikační gely jsou hřejivé, máme i dráždivé, tlumivé, aromatizované atd.

 

Pozor: Lubrikační gel je zcela bezpečnou a mnohdy žádoucí pomůckou. Důležité je nepřehánět to s jeho používáním. V opačném případě může dojít k tomu, že ženská vagína přestane přirozeně vlhnout.

 


Diskuse (21 komentářů)

Hilli, (19. 05. 2015 16:24) Reagovat
Zatím lubrikant používáme jen když si "hrajeme" s erotickými pomůckami a stačí nám základní klasika - nějaký levnější gel na vodní bázi. Docela dost vlhnu, tak bysme ho snad nepotřebovali vůbec...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty