Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely : něco o nich

Lubrikační gely : něco o nich

Používáte lubrikační gel, nebo se při milostných hrátkách bez něj obejdete? Víte o lubrikačních gelech vše, co potřebujete? Pojďme se s nimi seznámit.

Lubrikační gel

Lubrikační gel představuje polotuhý materiál, který vytváří tenký film. Jeho úkolem je snižovat tření lubrikací povrchu.

Lubrikační gel lze používat při sexu, nutností je především při análním sexu. Dále je vhodný pro používání při hře s erotickými pomůckami. U některých erotických pomůcek hrozí, že když nepoužijete lubrikant, způsobíte si spálení pokožky.

Na trhu je celá řada nejrůznějších lubrikačních gelů. Dělíme je podle typu (vodní, olejové, silikonové…), ale mohou mít také různou vůní a velké je i cenové rozpětí. Některé lubrikační gely jsou hřejivé, máme i dráždivé, tlumivé, aromatizované atd.

 

Pozor: Lubrikační gel je zcela bezpečnou a mnohdy žádoucí pomůckou. Důležité je nepřehánět to s jeho používáním. V opačném případě může dojít k tomu, že ženská vagína přestane přirozeně vlhnout.

 


Diskuse (21 komentářů)

Filip, (26. 07. 2012 07:52) Reagovat
Já jsem ještě se žádnou partnerkou lubrikační gel nepoužíval, nebylo třeba.
Markéta, (23. 04. 2013 06:17) Reagovat
[quote name="Filip"]Já jsem ještě se žádnou partnerkou lubrikační gel nepoužíval, nebylo třeba.[/quote]Je fakt, že ne každý ho používá. Já ho poprvé vyzkoušela až cca po sedmi letech sexuálního života, a to jen kvůli tomu, že jsme začali experimentovat s erotickými hračkami. Tam je fakt gel třeba.
Eva, (25. 06. 2013 08:52) Reagovat
My používáme lubrikační gel také jen na hračky a ještě na anální sex, jinak ne.
Aleš, (04. 07. 2013 06:27) Reagovat
[quote name="Eva"]My používáme lubrikační gel také jen na hračky a ještě na anální sex, jinak ne.[/quote]My občas, když je málo času a chceme si dát jen rychlovku a partnerka třeba tak rychle nezvlhne, ale to zas není tak často. Jinak taky jen při používání erotických pomůcek, anální sex neprovozujeme.
Loli, (07. 08. 2013 03:40) Reagovat
My ani nepoužíváme lubrikační gely kvůli zvlhčení, ale kvůli pěkným vůním, a i když je kupujeme docela pravidelně, ani pořádně nevím, že se dělí na tři skupinu - my používáme jen ty na vodní bázi a jsme spokojený.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Lubrikační gely
Kontakty