Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační gely : něco o nich

Lubrikační gely : něco o nich

Používáte lubrikační gel, nebo se při milostných hrátkách bez něj obejdete? Víte o lubrikačních gelech vše, co potřebujete? Pojďme se s nimi seznámit.

Lubrikační gel

Lubrikační gel představuje polotuhý materiál, který vytváří tenký film. Jeho úkolem je snižovat tření lubrikací povrchu.

Lubrikační gel lze používat při sexu, nutností je především při análním sexu. Dále je vhodný pro používání při hře s erotickými pomůckami. U některých erotických pomůcek hrozí, že když nepoužijete lubrikant, způsobíte si spálení pokožky.

Na trhu je celá řada nejrůznějších lubrikačních gelů. Dělíme je podle typu (vodní, olejové, silikonové…), ale mohou mít také různou vůní a velké je i cenové rozpětí. Některé lubrikační gely jsou hřejivé, máme i dráždivé, tlumivé, aromatizované atd.

 

Pozor: Lubrikační gel je zcela bezpečnou a mnohdy žádoucí pomůckou. Důležité je nepřehánět to s jeho používáním. V opačném případě může dojít k tomu, že ženská vagína přestane přirozeně vlhnout.

 


Diskuse (21 komentářů)

Kateřina, (08. 10. 2013 06:12) Reagovat
[quote name="Loli"]My ani nepoužíváme lubrikační gely kvůli zvlhčení, ale kvůli pěkným vůním, a i když je kupujeme docela pravidelně, ani pořádně nevím, že se dělí na tři skupinu - my používáme jen ty na vodní bázi a jsme spokojený.[/quote]To mi zase tolik vůně nemusíme. Lubrikant používáme, ale vybíráme ty neutrální, které žádnou vůni nemají. Kdysi jsme měli jeden ovocný, ale ten tedy moc nevoněl, ani kondomy s vůní mi nikdy nesedly.
Kim, (05. 12. 2013 06:22) Reagovat
Holky, ono záleží, jaký lubrikant si vyberete. Některé mají příjemné přirozené vůně, ale u některých to fakt není ono. Ty kvalitnější mají příjemně vzrušující vůně a některé fungují i jako masážní oleje. Něco takového máme doma, ale teď si na značku nevzpomenu.
Anetka, (13. 02. 2014 05:56) Reagovat
[quote name="Kim"]Holky, ono záleží, jaký lubrikant si vyberete. Některé mají příjemné přirozené vůně, ale u některých to fakt není ono. Ty kvalitnější mají příjemně vzrušující vůně a některé fungují i jako masážní oleje. Něco takového máme doma, ale teď si na značku nevzpomenu.[/quote]My máme masážní gel a lubrikant v jednou od durexu. Máme s guaranou a krásně voní. Hodí se perfektně na hrátky, erotické masáže, na sex, pomůcky...Zkrátka na všechno a vydrží poměrně dlouho.
Jana, (08. 04. 2014 10:55) Reagovat
Guaranu znám akorát jako látku na povzbuzení organismu, když člověk se potřebuje učit do školy nebo pracovat hlavou, ale že to dokáže stimulovat i jinak, nebo že by to nějak vonělo, to jsem vůbec nevěděla.
Vašek, (21. 05. 2014 03:45) Reagovat
[quote name="Jana"]Guaranu znám akorát jako látku na povzbuzení organismu, když člověk se potřebuje učit do školy nebo pracovat hlavou, ale že to dokáže stimulovat i jinak, nebo že by to nějak vonělo, to jsem vůbec nevěděla.[/quote]Jj, taky jsme měli doba masážní gel s guaranou a ještě něčím. Tu guaranu si pamatuju, protože jí taky znám jako prášek, který se dává do kávy nebo jogurtu, když člověk potřebuje pořádně využívat svou mozkovnu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty