Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kdy používat lubrikační gely?

Kdy používat lubrikační gely?

Lubrikační gel se hodí do každé ložnice. Může být pomocníkem, pokud něco nejde tak, jak má. Nyní si přiblížíme případy, ve kterých je použití lubrikačního gelu na místě.

Problémy s přirozeným vlhnutím

Obecně se soudí, že problémy s přirozeným vlhnutím mají spíše starší ženy. Není to pravda. Lubrikační gely používají všechny věkové kategorie, protože se zvlhnutím může mít občas problémy každá žena či dívka.

 

Anální sex

Používání lubrikačního gelu při análním sexu je téměř nutností. Je třeba zajistit co největší lubrikaci, aby průnik do konečníku byl snadný, bezbolestivý a aby nezpůsobil jeho poranění. Konečník není prvotně určen k tomu, aby do něj něco pronikalo, a tak sám o sobě nevlhne. Proto vždy, když se chytáte na anální sex, mějte lubrikační gel po ruce.

 

TIP : Udělejte příjemnou erotickou masáž své partnerce – masážní oleje s afrodiziakální vůní.

 

Používání erotických pomůcek

Používání většiny erotické pomůcky se pojí s lubrikačním gelem. Některé vibrátory (především kovové či skleněné) vklouzávají do vagíny jednoduše a lubrikace není třeba, ale u jiných pomůcek byste se mohly bez lubrikačního gelu odřít, např. u umělých vagín atd.

 


Diskuse (23 komentářů)

KIKI, (23. 02. 2012 17:09) Reagovat
Já nemám ráda žádné lubrikační gely, přijde mi to moc lepkavý a slizký.
HELA, (23. 04. 2012 08:27) Reagovat
Já vyzkoušela různé lubrikační gely. Také mám ráda různé příchutě. Celkově ve mě vůně nabudí tu správnou erotickou náladu.
Ondra, (08. 06. 2012 08:40) Reagovat
Na běžnej sex je jedno, po jakým člověk sáhne gelu, ale na análek by to chtělo nějaký co nejvíce mastí. Já volím olejové.
Naďa, (11. 07. 2012 08:12) Reagovat
Na výběr lubrikačního gelu jsem se nikdy moc nezaměřovala. Kupuju ho v drogerce a vždycky jsem sahala po tom nejlevnějším, ale když jsem si prohlížela nějaké stránky na netu, zjistila jsem, že možností je hodně a některé lubrikanty vypadají fakt dobře. Chtěla bych zkusit nějaký jiný než na vodní bázi, který jsem doteď používala.
Hynek, (16. 08. 2012 08:32) Reagovat
Naďo, tak v drogerce ani nějak zvlášť velký výběr lubrikačních gelů není. Většinou tam najdeš jednu, dvě značky gelů, které jsou na vodní bázi. Když si člověk chce koupit nějaký speciální gel, je třeba zamířit do sexshopu. Tam ti i poradí.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty