Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kdy používat lubrikační gely?

Kdy používat lubrikační gely?

Lubrikační gel se hodí do každé ložnice. Může být pomocníkem, pokud něco nejde tak, jak má. Nyní si přiblížíme případy, ve kterých je použití lubrikačního gelu na místě.

Problémy s přirozeným vlhnutím

Obecně se soudí, že problémy s přirozeným vlhnutím mají spíše starší ženy. Není to pravda. Lubrikační gely používají všechny věkové kategorie, protože se zvlhnutím může mít občas problémy každá žena či dívka.

 

Anální sex

Používání lubrikačního gelu při análním sexu je téměř nutností. Je třeba zajistit co největší lubrikaci, aby průnik do konečníku byl snadný, bezbolestivý a aby nezpůsobil jeho poranění. Konečník není prvotně určen k tomu, aby do něj něco pronikalo, a tak sám o sobě nevlhne. Proto vždy, když se chytáte na anální sex, mějte lubrikační gel po ruce.

 

TIP : Udělejte příjemnou erotickou masáž své partnerce – masážní oleje s afrodiziakální vůní.

 

Používání erotických pomůcek

Používání většiny erotické pomůcky se pojí s lubrikačním gelem. Některé vibrátory (především kovové či skleněné) vklouzávají do vagíny jednoduše a lubrikace není třeba, ale u jiných pomůcek byste se mohly bez lubrikačního gelu odřít, např. u umělých vagín atd.

 


Diskuse (23 komentářů)

david, (25. 08. 2012 10:30) Reagovat
My gel používáme jen výjimečně, když se prostě nedaří tak nějak správně vzrušit partnerku, ale tak to je málokdy.
Paja, (22. 10. 2012 09:58) Reagovat
[quote name="KIKI"]Já nemám ráda žádné lubrikační gely, přijde mi to moc lepkavý a slizký.[/quote]Lepkavý? Tak možná máš zkušenosti se špatným gelem. Normální gel je příjemný, tedy alespoň podle mě. Hlavně to fakt občas bez něj nejde.
Veru, (23. 12. 2012 12:26) Reagovat
Nevíte někdo, jak dlouho v průměru vydrží lubrikační gely, když jsou otevřené? Já vím, že to asi bude na tom balení, ale právě přemýšlím, jaký bych si pořídila a koukám, že větší balení vyjdou levněji, ale zase nechci riskovat, že se mi to zkazí nebo nějak jinak znehodnotí. Díky.
Hedvika, (29. 01. 2013 07:28) Reagovat
[quote name="Veru"]Nevíte někdo, jak dlouho v průměru vydrží lubrikační gely, když jsou otevřené? Já vím, že to asi bude na tom balení, ale právě přemýšlím, jaký bych si pořídila a koukám, že větší balení vyjdou levněji, ale zase nechci riskovat, že se mi to zkazí nebo nějak jinak znehodnotí. Díky.[/quote]Přesně nevím, ale dost dlouho. My lubrikant moc nepoužíváme, takže ho máme vždy otevřený hodně dlouho - více než půl roku určitě. Možná ještě déle.
Jana, (22. 02. 2013 13:51) Reagovat
Ale také trochu zasychají. My jsme doma měli lubrikační gel docela dost dlouho a pak už nebyl tak pěkně tekutej jako předtím, ale už ani nevím, jaká to byla značka. Už je to hodně dlouho, možná teď už dělají kvalitnější, nebo jsem měla špatnou značku.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty