Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kdy používat lubrikační gely?

Kdy používat lubrikační gely?

Lubrikační gel se hodí do každé ložnice. Může být pomocníkem, pokud něco nejde tak, jak má. Nyní si přiblížíme případy, ve kterých je použití lubrikačního gelu na místě.

Problémy s přirozeným vlhnutím

Obecně se soudí, že problémy s přirozeným vlhnutím mají spíše starší ženy. Není to pravda. Lubrikační gely používají všechny věkové kategorie, protože se zvlhnutím může mít občas problémy každá žena či dívka.

 

Anální sex

Používání lubrikačního gelu při análním sexu je téměř nutností. Je třeba zajistit co největší lubrikaci, aby průnik do konečníku byl snadný, bezbolestivý a aby nezpůsobil jeho poranění. Konečník není prvotně určen k tomu, aby do něj něco pronikalo, a tak sám o sobě nevlhne. Proto vždy, když se chytáte na anální sex, mějte lubrikační gel po ruce.

 

TIP : Udělejte příjemnou erotickou masáž své partnerce – masážní oleje s afrodiziakální vůní.

 

Používání erotických pomůcek

Používání většiny erotické pomůcky se pojí s lubrikačním gelem. Některé vibrátory (především kovové či skleněné) vklouzávají do vagíny jednoduše a lubrikace není třeba, ale u jiných pomůcek byste se mohly bez lubrikačního gelu odřít, např. u umělých vagín atd.

 


Diskuse (23 komentářů)

Jana, (01. 10. 2014 08:03) Reagovat
Možná se zeptám hloupě, ale jsou lubrikační gely uzpůsobené na denní používání? Je to vhodné? Jde mi o to, jestli při častá lubrikace těmito prostředky nějak nezabraňuje přirozené lubrikaci.
Iva, (13. 01. 2015 13:00) Reagovat
s přirozeným vlhnutím potíže nemám, ale stejně je to s lubrikačním gelem lepší. Používáme je docela často a s různými vůněmi. Jsou dobrý i na erotické masáže. Fakt super.:)
Zuzka, (09. 06. 2015 13:19) Reagovat
Potíže s přirozeným vlhnutím jsem měla. Na to jsou lubrikační gely super, ale pak jsem stejně vyměnila partnera a bylo po problému. I to je někdy řešení. Mě se osvědčilo. Teď jsem spokojenější a sex si mnohem více užívám. 8)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Lubrikační gely
Kontakty