Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kdy používat lubrikační gely?

Kdy používat lubrikační gely?

Lubrikační gel se hodí do každé ložnice. Může být pomocníkem, pokud něco nejde tak, jak má. Nyní si přiblížíme případy, ve kterých je použití lubrikačního gelu na místě.

Problémy s přirozeným vlhnutím

Obecně se soudí, že problémy s přirozeným vlhnutím mají spíše starší ženy. Není to pravda. Lubrikační gely používají všechny věkové kategorie, protože se zvlhnutím může mít občas problémy každá žena či dívka.

 

Anální sex

Používání lubrikačního gelu při análním sexu je téměř nutností. Je třeba zajistit co největší lubrikaci, aby průnik do konečníku byl snadný, bezbolestivý a aby nezpůsobil jeho poranění. Konečník není prvotně určen k tomu, aby do něj něco pronikalo, a tak sám o sobě nevlhne. Proto vždy, když se chytáte na anální sex, mějte lubrikační gel po ruce.

 

TIP : Udělejte příjemnou erotickou masáž své partnerce – masážní oleje s afrodiziakální vůní.

 

Používání erotických pomůcek

Používání většiny erotické pomůcky se pojí s lubrikačním gelem. Některé vibrátory (především kovové či skleněné) vklouzávají do vagíny jednoduše a lubrikace není třeba, ale u jiných pomůcek byste se mohly bez lubrikačního gelu odřít, např. u umělých vagín atd.

 


Diskuse (23 komentářů)

Kamila, (20. 03. 2013 09:13) Reagovat
[quote name="Jana"]Ale také trochu zasychají. My jsme doma měli lubrikační gel docela dost dlouho a pak už nebyl tak pěkně tekutej jako předtím, ale už ani nevím, jaká to byla značka. Už je to hodně dlouho, možná teď už dělají kvalitnější, nebo jsem měla špatnou značku.[/quote]Ty kvalitní při dobrém skladování vydrží dlouho, ale zase ne neomezenou dobu.
Monika, (09. 07. 2013 06:01) Reagovat
Může být někdo na lubrikační gel alergický? Nikdy jsme ho nepoužívali a teď jsme začali. Zatím jsme ho použili jednou a po něm jsem měla trochu svědění a jakoby mě to pálilo (ne moc a ne dlouho). Můžu být celkově alergická nebo jen na určitý druh. Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky. Celkově mám citlivější pokožku.
Elvíra, (19. 07. 2013 05:07) Reagovat
[quote name="Monika"]Může být někdo na lubrikační gel alergický? Nikdy jsme ho nepoužívali a teď jsme začali. Zatím jsme ho použili jednou a po něm jsem měla trochu svědění a jakoby mě to pálilo (ne moc a ne dlouho). Můžu být celkově alergická nebo jen na určitý druh. Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky. Celkově mám citlivější pokožku.[/quote]stát se to může, že někomu nedělá lubrikační gel dobře, ale právě proto existují speciální lubrikanty pro citlivou pokožku. ty by vás dráždit neměly. Zkuste je, já s nimi zkušenost nemám, klasické lubrikanty my vyhovují. Jen vím, že existují.
Simona, (11. 03. 2014 12:15) Reagovat
Lubrikační gely jsou bezva. Mám odjakživa problémy s přirozeným vlhnutím, a než jsem začala používat lubrikační gely, tak to nebylo nic moc a teď stačí trochu namazat a je to super. Akorát nevím a zkusím se zeptat, jestli nevíte, jaký to má vliv na případné otěhotnění. Vím, že to neslouží jako antikoncepční prostředek, ale spíš mi jde o to, že jsem někde četla, že to narušuje vnitřní prostředí, což může částečně při snaze o otěhotnění vadit. Je to pravda?
Klára, (11. 07. 2014 17:12) Reagovat
Já mám doma gel na vodní bázi. Používáme ho teprve krátkou dobu, ale vadí mě, že jsou po něm mapy. Dělají to všechny gely, nebo máme doma nějaký nekvalitní? A jaké mapy nedělají. Můžete mi nějaký doporučit? Díky.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty