Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační olej SILONA: Pro více požitku...

Lubrikační olej SILONA: Pro více požitku...

 


Lubrikační olej SILONAPoužíváte při sexu lubrikační olej? Řeší problémy s nedostatečným přirozeným vlhnutím a je naprosto nezbytnou pomůckou při análním sexu.

Chcete-li nějaký větší a zároveň cenově dostupný výrobek, zvolte si lubrikační olej SILONA s obsahem 130 ml.


Oceníte jeho lepší kluznost, je nedráždivý a nešpiní ani bíle spodní prádlo.

 

Jde o jeden z nejoblíbenějších silikonových gelů. Lidé ho rádi volí především proto, že dlouho vydrží a nezasychá.


Nenechte se při sexu omezit špatnou kluzností a pořiďte si i vy kvalitní lubrikační olej SILONA, který vám umožní větší prožitek ze sexuálního styku.

TIP : osvědčená afrodiziaka Viamax. Pro chuť na sex a erekci, pro ženy i muže všeho věku.

 


Diskuse (22 komentářů)

Evík, (29. 04. 2015 17:43) Reagovat
Já jsem s partnerem vyzkoušela snad všechny různé druhy gelů a nejlíp nám sedne silikonový. Sice více mastí, ale je to super.:)
Charlotte-Otterspoor, (06. 07. 2018 13:18) Reagovat
Toto složení má schopnost vyvolávat i u sytých ryb neustálý pocit hladu. Funguje to přímo ovlivňováním fyziologických instinktů ryby. Rybu to přiláká k háčku, protože bude cítit potravu. Kdykoli se Dynamite rybí aktivátor dostane do vody, stimuluje aktivní absorpci potravy jak v mělkých, tak v hlubokých vodách. https://rybydynamit.com/#1 A kvalitní česnek. Boilies Fish & GLM neobsahuje žádné umělé příchuti, barviva ani jiné přísady. Tmavé zbarvení tohoto krmení způsobuje, že na dně spočívá velmi nenápadně, láká kapry, ale nežádoucí ptáci si jej nevšimnou. Díky kombinaci ingrediencí se tato tmavá barva vůbec nevymývá, tedy opět opakujeme, jedná se o krmení, které vydrží být absolutně perfektní po dlouhou dobu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty