Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Lubrikační olej SILONA: Pro více požitku...

Lubrikační olej SILONA: Pro více požitku...

 


Lubrikační olej SILONAPoužíváte při sexu lubrikační olej? Řeší problémy s nedostatečným přirozeným vlhnutím a je naprosto nezbytnou pomůckou při análním sexu.

Chcete-li nějaký větší a zároveň cenově dostupný výrobek, zvolte si lubrikační olej SILONA s obsahem 130 ml.


Oceníte jeho lepší kluznost, je nedráždivý a nešpiní ani bíle spodní prádlo.

 

Jde o jeden z nejoblíbenějších silikonových gelů. Lidé ho rádi volí především proto, že dlouho vydrží a nezasychá.


Nenechte se při sexu omezit špatnou kluzností a pořiďte si i vy kvalitní lubrikační olej SILONA, který vám umožní větší prožitek ze sexuálního styku.

TIP : osvědčená afrodiziaka Viamax. Pro chuť na sex a erekci, pro ženy i muže všeho věku.

 


Diskuse (22 komentářů)

Hedvika, (30. 01. 2013 10:55) Reagovat
[quote name="Denisa"]Tak u mě to také není tak, že bych ho vyloženě potřebovala, aby to vůbec šlo. Jde to i bez něj, ale s ním je to lepší. Možná mi spíš jde o příjemnou vůni než kluznost.[/quote]My používáme většinou bez vůně a jen občas - třeba na rychlovku, když není dost času na vzrušování se před sexem.
Dagmar, (31. 01. 2013 18:55) Reagovat
[quote name="Hanka"]Já mám ráda příjemné vůně. Kupujeme dražší lubrikační gely a u nich jsou vůně dobré. Ony ty gely zase o tolik dražší nejsou a často i dýl vydrží.[/quote]Tak to my bereme gel jen, aby to trochu klouzalo, nikdy jsme se nijak nezaměřovali na vůně nebo nějaké značky. Ani jsem nevěděla, že jsou různé druhy lubrikačních gelů...
Zoe, (19. 02. 2013 06:48) Reagovat
A nevadí vám lubrikanty s vůní při orálním sexu? Mě by to asi vadilo. Proto s partnerem kupujeme lubrikační gely bez příchutí.
Kamila, (26. 03. 2013 11:04) Reagovat
[quote name="Zoe"]A nevadí vám lubrikanty s vůní při orálním sexu? Mě by to asi vadilo. Proto s partnerem kupujeme lubrikační gely bez příchutí.[/quote]Naopak...Je to příjemné. Samozřejmě je fakt nutný volit takové lubrikanty, které mají přirozeou vůni. Ne žádnou umělotinu, ze který člověku není dobře.
Vendy, (16. 04. 2013 14:11) Reagovat
K těm příchutím a orálnímu sexu: Copak vy nanášíte lubrikační gel předtím, než provozuje orální sex? To mi přijde zbytečný ne?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Lubrikační gely
Kontakty